Люди

Львів’яни розробили додаток, що допоможе очистити Карпати

Google+PinterestLinkedInTumblr
Львівські інженери ІТ-компанії GlobalLogic створили мобільний додаток EcoHike, який допоможе зробити Карпати чистішими. У ньому можна позначати на інтерактивній мапі забруднені місця, щоб екоактивістам було простіше їх знайти і прибрати.

Робота додатку проста: якщо туристи знайшли місце скупчення сміття, але не можуть прибрати самостійно, вони відзначають його на карті, додають опис проблеми та фото.

Інші користувачі можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додатку.

Таким чином, спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах та Україні в цілому.

Роман Гелемб’юк – людина тижня за версією “Репортера”

Наразі EcoHike доступний лише в Україні, однак його творці сподіваються, що згодом він запрацює і в інших країнах світу. Адже проблема забрудненості актуальна не лише для Карпат. Додаток вже можна завантажити у магазинах Google Play та App Store.

Після цього група, озброївшись пакетами для сміття, вирушила в гори, щоб перевірити даний додаток в дії та прибрати один із маршрутів.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.