Люди

Луганськ на межі екологічної катастрофи, – міськрада

Google+PinterestLinkedInTumblr

На території Луганська зберігається критична ситуація. Через припинення вивозу сміття у місті назріває екологічна катастрофа.

Луганськ АТО

Як повідомили у прес-службі Луганської міської ради, місто охопила гуманітарна катастрофа. Водночас, Луганськ переходить в стан екологічної катастрофи.

«З неділі частина мешканців обласного центру без світла, води, також відсутня стаціонарна і мобільний зв’язок, інтернет. Велика частина городян знаходиться без світла вже впродовж тижня. Зв’язок відсутній не тільки всередині Луганська. Перебуваючи за його межами, в місто також неможливо додзвонитися», – йдеться у повідомлення.

Через пошкодження більшості авто комунального підприємства «Луганський центр утилізації відходів» в умовах високих температур у Луганську зупинений вивіз сміття, «тому місто фактично знаходиться на межі екологічної катастрофи».

Крім цього, були припинені поставки хлору на об’єкти водопостачання ОКП «Компанія «Луганськвода», яка розташована в зоні ведення збройних зіткнень.

«З 26 липня в водопровідну мережу міста надходить питна вода, знезаражена в неповному обсязі. Через безперервні обстріли працівники комунальних служб не в змозі підтримувати навіть найнеобхідніші об’єкти життєзабезпечення», – повідомили у міськраді.

У Луганську стрімко зменшуються продовольчі запаси, не вистачає медикаментів. По всьому місту працює тільки декілька аптек.

У міській раді також додали, що станом на 4 липня частково зруйновані чотири міські лікарні та три поліклініки.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.