Відео Люди Світ

“Лікарню не віддамо”, – на Франківщині медики протестують через масові скорочення

Google+PinterestLinkedInTumblr

У середу, 5 березня, працівники Отинійської районної лікарні вийшли на мітинг, аби захистити свій лікувальний заклад від закриття та припинити масові скорочення.

“Якщо ви не припините оці бандитьскі кроки, ми перекриємо дороги!”, – пригрозив один із мітингувальників.

“Ми цю лікарню нікуди не віддамо, нікому!”, – сказала працівниця медустанови.

Цієї неділі, 8 березня, у приміщенні Будинку Культури відбудеться обговорення масових скорочень у Отинійській райлікарні №1, які мають проводити з ініціативи районної влади.

“З такими темпами Отинійську лікарню чекає повне закриття. Просимо усіх небайдужих прийти відстояти долю нашої лікарні та нашого здоров`я”, – закликають активісти.

Згодом один із активістів, мешканець селища Отинія, Андрій нам повідомив, що акцію організували активісти місцевої Самооборони. Вони разом із лікарями вимагають припинити скорочення ліжко-місць та відновити роботу пологового та педіатричного відділень.

“Минулого року скоротили кількість ліжок у всіх відділення, після чого сказали, що більше не скоротять. Але зараз те саме повторюється, – говорить він. – Ще декілька таких скорочень і лікарню закриють. Зараз цього і добиваються! Думаю, що хочуть щось тут відкрити – можливо, пансіонат, інтернат, тощо. Кількість працівників поки не змінилася, тільки врізали ставки”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.