Люди Фото

Лікарня Брошнів-Осади отримала сучасне медичне устаткування від земляка зі США (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Цими днями Брошнів-Осадська міська лікарня отримала допомогу від американської благодійної місії «Мараната» в особі корінного раківчанина Ярослава Кирика, який уже 25 років проживає в США.

«Ця приємна подія відбулася завдяки співпраці медустанови з Благодійним фондом «Вефіль». Лікарня отримала рентген-апарат, зчитувач для рентген-знімків, УЗД-апарат. Також на потреби медицини громади передано стійку для крапельниць, тискомір, ходунки-лоратори, візок інвалідний, стійку лапароскопічну, дезінфектори, захисні костюми, халати», – йдеться у повідомленні на сторінці громади у мережі Facebook.

Це уже не перша допомога від американських благодійників. Засновник місії Ярослав Кирик активно допомагає землякам з 2016 року, співпрацює із БФ «Вефіль» та громадською організаціє села Раків «Своя сторона».

Особливе завдання такої злагодженої благодійної діяльності – допомогти малозабезпеченим сім’ям, стареньким і одиноким пенсіонерам, людям з обмеженими функціональними можливостями, воїнам АТО та їхнім родинам. З добром у серці та щирими і благородними цілями реалізовуються важливі проєкти та справи милосердя.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні