Люди

Лабораторні аналізи підтвердили, що харчування в школах Франківська є якісним

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 24 березня, івано-франківські активісти розповіли про результати перевірки харчування в школах міста. Всього проінспектували сніданки у чотирьох навчальних закладах – ЗОШ №1, №4, №5 та №26 відповідно. У п’ятій школі також перевірили й обід.

12895547_575063852670623_872043614_n

Спеціаліст ДП “Івано-Франківськ стандартметрологія” Тетяна Стасів розповіла про результати якісного аналізу зразків їжі.

“Сніданки й обід, які ми досліджували на фізико-хімічні та мікробіологічні показники, відповідають нормативним вимогам. Якщо простіше казати – то всі страви є якісними”, – каже вона.

Голова громадської організації “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна каже, що на кухні активісти не заходили, бо не мали на це відповідних медичних документів.

“Ми досліджували той сніданок, який купили безпосередньо у їдальні. Таким чином, хотіли показати, що батьки самостійно можуть дізнатися, чим харчуються їхні діти”, – каже Вершиніна.

У кожному навчальному закладі, додає вона, на сніданок зазвичай дають сирники. І всюди консистенція, вага та смак різні. Варто зазначити, що у франківських школах сніданки коштують 11 гривень, обіди – 13.75 грн.

За словами Мар’яни Вершиніної, також є запити від батьків на перевірку харчування у дитячих садочках.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні