Люди

“Київстар” попереджає про перебої у зв’язку на Франківщині – оновлюють обладнання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Національний телеком-оператор Київстар інформує мешканців Івано-Франківська та області щодо проведення робіт із заміни обладнання на базових станціях.  Заміна пов’язана із встановленням новітнього обладнання від ключових світових постачальників.

smart[1]

Починаючи з 27 травня, співробітники Київстар розпочнуть роботи із заміни обладнання на базових станціях в Івано-Франківську та передмісті. У зв’язку з проведенням робіт можливі короткочасні обриви телефонного зв’язку, труднощі з додзвоном, наявність шумів під час дзвінків. Для зручності абонентів роботи будуть проводитися у години мінімального навантаження на мережу та виключно у світлий час доби з міркувань безпеки. У разі необхідності виклику служб екстреної допомоги, а саме 101, 102, 103 та 104, абоненти Київстар зможуть дзвонити на єдиний номер екстреного виклику – 112, який буде працювати стабільно, незважаючи на проведення робіт на мережі.

Всі роботи будуть проводитися з метою покращення якості телекомунікаційних послуг та розширення можливостей мережі. У результаті абоненти отримають високу якість зв’язку та покриття.

Про початок робіт Київстар попереджатиме абонентів, розмістивши інформацію на офіційному веб-сайті, а також за допомогою SMS. SMS-інформування дозволить абонентам підготуватися до короткотривалого періоду робіт на мережі і спланувати свій графік завчасно.

Можливо, ще протягом кількох тижнів після завершення планових робіт абоненти будуть відчувати короткострокові складності з сервісами. Це пов’язано з необхідністю налаштування нового обладнання, адже кожна базова станція має понад 2000 налаштувань. Київстар просить вибачення за тимчасові незручності, однак заміна обладнання необхідна для подальшого розвитку можливостей мережі, що дозволить забезпечити найвищу якість зв’язку нашим  абонентам.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні