Люди

Кияни збирають підписи, щоб на Прикарпатті не рубали 110-річну ялинку до Нового року

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На сайті Київської міської ради зареєстрували петицію з вимогою не рубати 110-річну ялинку в Івано-Франківській області заради святкування Нового року.

Планується, що головну новорічну ялинку країни, яку встановлять на Софійській площі у Києві, зрубають в Івано-Франківській області. Відомо, що дереву 110 років, його висота близько 30 метрів. Новорічне дерево повинні доправити до Києва до 3 грудня, пише Курс.

10 листопада на сайті Київської міської ради зареєстрували петицію з вимогою не рубати карпатську ялинку, а встановити у центрі столиці штучне новорічне дерево.

“Звертаюся з вимогою не знищувати столітнє дерево, щоб воно постояло 2 місяці і далі опинилося у смітті. Немає потреби вбивати 110-річне дерево, аби люди потішились. Насправді ніхто не помітить різниці, чи там стоїть зрубане колись живе дерево, чи пластикове, людям байдуже, а довкілля зруйновують. Святкування Нового року того не варте, люди не підтримують таку ідею. Треба поставити штучну ялинку, в наш час роблять дуже гарні штучні дерева, на них також можна повісити гірлянди. Наразі екологічна проблема одна із найбільших проблем, і ця новина є дуже прикрою для українців на сьогоднішній день. Не дайте вбити дерево, що росло 100 років, адже не в цьому заключається дух Різдва і Нового року. Я і тисячі обурених людей, як видно із коментарів під цією новиною навіть в інстаграмі, вимагаємо, щоб дерево в Івано-Франківській області, що налічує 110 років, й надалі росло. Ставте штучну головну ялинку для святкування Нового року!” – йдеться у тексті петиції.

Петиція уже набрала понад 1200 голосів. Для того, щоб її розглянула влада Києва, потрібно 10 тисяч підписів.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.