Люди Фото

Китай будує перше “лісове місто”, щоб боротись із забрудненням повітря (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Китай офіційно почав будувати одне з найбільших у світі “лісових міст”. Завдяки великій кількості дерев та рослин місто поглинатиме майже 10 тисяч тонн вуглекислого газу, 75 тонн забруднюючих речовин і вироблятиме приблизно 900 тон кисню щорічно, пише УП.Життя.

Місто досягне цих приголомшливих цифр завдяки майже мільйону рослин з більш ніж 100 видів. 40 тисяч дерев висадять на фасадах майже кожної поверхні міста.

Дизайн міста створив Стефано Боері, відомий за своїм попереднім проектом – двома хмарочосами з “вертикальними лісами”. Архітектор вірить, що влада Китаю розуміє, що їм потрібно прийняти нову, більш стійку модель планування міста.

“Природа вражає, – пояснює свою ідею Боері. – Будівлі змінюватимуть колір щосезону. Рослини й дерева ростимуть і змінюватимуться. Я абсолютно не проти, щоб хтось повторював таке у себе вдома”.

Розмаїття рослин, не лише у парках і садах уздовж вулиць, але й також на фасадах будинків, дозволить енергетично самостійному місту покращувати якість повітря, зменшити середню температуру повітря, створити шумові бар’єри.

Крім того – покращити біорозмаїття живих видів, створюючи середовище для існування птахів, комах і дрібних тварин, що мешкають на території Лючжоу.

Коли роботи завершать, нове місто прийме 30 тисяч людей. Лісове місто Лючжоу з’єднається з теперішнім Лючжоу (провінція Ґуансі) швидкісною залізницею та електричними машинами. Тут також будуть кілька шкіл і дві лікарні.

Місто планують зробити самодостатнім у сфері енергетики через геотермальні та сонячні енергетичні ресурси.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.