Люди Фото

Кращі спортсмени Франківщини отримали нагороди “Ніка 2017” (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 26 січня, у Франківську провели спортивно-мистецьке свято “Ніка 2017” – кращих спортсменів та діячів Франківщини нагородили за досягнення у спорті в 2017 році.

Свято «Ніка 2017» у франківському драмтеатрі  провели Олена Говорова, легкоатлетка, призерка Олімпіади 2000  і Роман Вірастюк, срібний призер чемпіонату Європи.

Відкрив «Ніку» у Франківську ансамбль спортивного танцю «Медитація» .

“Всі номінанти поемії довели, що гідні найвищих спортивних нагород, вірю, що вам під силу наповнити новим змістом гасло “Слава Україні!”- зачитав Вірастюк звернення Ігоря Жданова, міністра молоді та спорту України.

У номінації “Найкращий спортсмен 2017 року” нагородили Денис Ворона з Рогатинського району, чемпіона з кульової стрільби, а “Найкраща спортсменка року” – Людмилу Лузан, бронзову призерку кубку світу з веслування на каное.

Ніку “Кращий тренер 2017 року” отримав тренер з вільної боротьби Іван Курилюк з села Джурів на Снятинщині.

«Іван Васильович продовжує справу свого батька. Джурів – покутське село, звідки завдяки Івану Джуріву є чемпіони України, Європи і світу. Бажаю вам стати тренером олімпійського чемпіона”, – говорить перший заступ голови облради Василь Гладій, який вручив Куриляку нагороду.

Христина Юдкіна майстер спорту зі спортивної ходьби у 2017 році у європейському рейтингу зайняла перше місце, а в світовому – сьоме. Вона отримала «Ніку» у номінації “Відкриття 2017 року”.

Оскільки Христина в той час була на навчально-тренувальних зборах, нагороду отримали чоловік і син.

Паралімпієць з настільного тенісу Василь Петрунів з Тисмениці здобув «Ніку» в номінації «Сильні духом».

Отримав “Ніку 2017” і Андрій Джелеп, який займається вільною боротьбою під керівництвом Івана Курилюка.

Богдан Вовкович, який  у свої майже 80 років присвятив все життя спорту, отримав «Ніку» в номінації «Ветеран спорту». «Я радий, що міг хоч на краплинку долучитися до розвитку спорту, – каже Вовкович. – Маю ще мрію, щоб у наших Карпатах провели зимову олімпіаду».

Ярослав Прокопишин у Верхньоясенівській школі на Верховищині запровадив спортивний профіль навчання. Диектор школи переміг у номінації  “За популяризацію фізичної культури і спорту”.

Віталій Абрам‘юк працює вчителем фізкультури у селі Яблунів на Косівщині. Він впровадив олімпійську систему навчання. Його нагородили у номінації “Вчитель фізичної культури 2017 року”.

У номінації спортивний журналіст 2017 року нагороду отримав журналіст ТБ Галичина Іван Харук.

Нагородили і номінантів президентських стипендій – спортсменок Команда року у баскетболі 3×3 Христину Філевич, Оксану Молову і Дарину Завідну. Цьогоріч баскетбол 3х3 увійде до програми олімпійських ігор і наша франківські спортсменки – в основній збірній країни.

На закінчення для гостей свята виступив Павло Табаков.

Спортивно-мистецьке свято «Ніка», відбулось вже в  15- те. Найкращі представники фізичної культури та спорту Прикарпаття – спортсмени й тренери, команди, ветерани спорту та журналісти – зображенням давньогрецької богині Ніки.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.