Люди

Корисний раціон для малечі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Дитяче харчування – це велика, різнопланова група товарів, до якої входять продукти, що відповідають потребам дитячого організму до досягнення підліткового віку. У рецептурі не повинні використовуватись концентрати та консерванти. Від виробників вимагається надання повної інформації про склад, вікові рекомендації, умови зберігання, термін придатності. Найменшим пропонуються замінники материнського молока, різні продукти для прикорму, а також для дієтичного та лікувально-профілактичного раціону.

В інтернет-магазині Панама https://panama.ua/ua/categorys/483808 можна купити харчі для малечі зі швидким доставленням у будь-який регіон країни.

Кожна категорія запропонованих товарів має характерні відмінності у рецептурах і чітко сформульовані обмеження за віком. Основою для виготовлення дитячого харчування є:

  • Молоко. Молочні суміші бувають прісні й кисломолочні, виготовляються у порошковій формі або у вигляді розчину. Можуть використовуватись, як альтернатива або доповнення до грудного вигодовування. Включаються у раціон малят від народження й вживаються до досягнення року.
  • Плодоовочева основа. У цій категорії представлені консервовані соки, пюре, суміші з овочів, фруктів, ягід. Першим прикормом часто є овочеві суміші, які складаються з одного компонента (наприклад, кабачок або броколі).
  • М’ясо й риба. Вводяться після того, як дитина познайомиться з овочами та фруктами. Починаємо з м’яса індички й кролятини, а потім переходимо до морської риби нежирних сортів (тріска, хек).

Також до дитячого харчування відносяться варіанти на зерновій основі (розчинне печиво), різні напої та чаї.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.