Люди

Короткий огляд по омолодженню шкіри

Google+PinterestLinkedInTumblr

Yes

Короткий огляд по омолодженню шкіри

Тут ви знайдете короткий огляд різних процедур омолодження шкіри, пропонованих в мережі дерматологічних практик.

Лазерна підтяжка шкіри

Лазерна підтяжка шкіри – це процедура, яка включає використання інфрачервоного світла на шкірі, щоб підтягти її і зменшити появу тонких ліній і зморшок. Цей ефект викликаний високою температурою лазера, який стимулює вироблення колагену і призводить до його скорочення. Ця процедура ще більш корисна з процедурою мікронідлінга. Лазерна підтяжка може виконуватися на обличчі і шиї. Це дозволяє людям не тільки вирішувати свої проблеми з лініями і зморшками на обличчі і шиї, а й стимулювати вироблення колагену.

Лазерна підтяжка найкраще підходить тим, хто шукає стійких результатів, які не потребують хірургічного втручання. Це не вимагає яких-небудь простоїв після лікування, тому пацієнти можуть відразу повернутися до свого звичайного режиму, не турбуючись про те, що їм потрібен час для відпочинку і відновлення сил.

Фракційний лазер

Фракційні лазерні процедури можуть призвести до значного поліпшення стану шкіри. Ці лазери доставляють енергію до шкірних стовпів, які стимулюють клітини до скорочення і вироблення нового колагену. Оскільки лазер залишає за собою невеликі містки необробленої шкіри, час загоєння скорочується. Апарати зменшують зморшки і тонкі лінії, а також можуть допомогти пом’якшити глибші лінії. Вони також помітно покращують тон і текстуру шкіри. Фракційні лазери також можуть лікувати шрами, в тому числі після прищів. Для досягнення оптимальних результатів може знадобитися кілька процедур. Більшість людей продовжують бачити поліпшення до шести місяців після обробки. Результати цих процедур можуть бути максимальними при правильному догляді як до, так і після лікування. Кваліфіковані косметологи та лікарі можуть допомогти вам розробити відповідний режим догляду на додаток до вашої процедури.

Ербіевий лазер

Ербіевий фракційний лазер пропонує омолодження. Цей пристрій здатний стимулювати колаген і покращувати тонкі лінії, текстуру і шрами від прищів з плином часу за допомогою серії процедур, але при цьому мати мінімальний час простою, пов’язаний з обробкою. Було показано, що апарат є безпечним і ефективним способом омолодження.

Технологія забезпечує послідовне випромінювання лазерної енергії. Оскільки більш низькі індивідуальні рівні енергії тепер можна використовувати під час лікування, дискомфорт зводиться до мінімуму, а одужання прискорюється. Це дає більш швидкі та ефективні результати.

Для оптимального ефекту рекомендується серія з чотирьох-шести процедур. Лікування зазвичай проводиться з інтервалом в один місяць. Ми застосовуємо анестезуючу маску для місцевого застосування за 20-30 хвилин до сеансу. Ця маска допоможе мінімізувати будь-який дискомфорт під час лікування.

Протипоказання:

  • Використання ізотретиноіна протягом минулого року.
  • Засмагла шкіра.
  • Якщо пацієнт приймає певні ліки, які викликають чутливість до сонця.

Total FX LaserActive FX і Deep FX

Active FX може зменшити вираженість тонких ліній, зморшок, шрамів, темних плям і інших нерівностей на обличчі, шиї і грудях. Усуваючи пошкодження від сонця за допомогою фракційної технології, він стимулює утворення нової і здорової шкіри і нового колагену. Це забезпечує більшу еластичність і підтримку, в результаті чого шкіра стає більш молодою, пружною.

З Active FX ваша шкіра буде не тільки виглядати здоровою, але і насправді буде здоровіше. Значні результати можна побачити тільки з одним лікуванням, хоча деяким пацієнтам потрібно кілька для досягнення своїх цілей.

У порівнянні зі старими CO2-лазерами Active FX має набагато менше часу простою і подальшого догляду. Через один тиждень ви можете побачити помітні результати, які раніше вимагали трьох або більше тижнів лікування! Для тих, хто потребує більш глибокого лікуванні, частина фракційного CO2-лазера Deep FX може використовуватися як сама по собі, так і в поєднанні з пілінгом Active FX (Total FX). Більш агресивні налаштування проникають в нижню частину генового шару, щоб відновити глибокі лінії і зморшки, шрами від прищів і шрами від операції або травми. Пацієнтам слід очікувати від семи до десяти днів простою при проходженні Deep FX або Total FX.

Як правило, сеанс займає близько години, щоб зробити все обличчя, і менше часу, якщо є зосередження на конкретних областях. Актуальна анестезіологічна маска наноситься на шкіру, щоб забезпечити вам комфорт. Більшість пацієнтів описують біль від процедури як терпиму.

Відновлення: шкіра стане червоною і опухлої відразу після процедури. Прохолодне повітря і компреси використовуються негайно, а потім застосовується заспокійлива мазь. Спеціаліст підкаже, як доглядати за вашою шкірою в цей період відновлення. Шкіра стане коричневою протягом 24-48 годин і відшарується протягом наступних 4-7 днів. Потім можна використовувати косметику і сонцезахисний/зволожуючий крем. Пацієнти зазвичай повертаються на роботу через чотири-сім днів. Основна шкіра буде виглядати більш рожевою і здоровою. Ця рожева поява зазвичай повністю зникає через сім-десять днів і легко покривається косметикою. Безперервне поліпшення корекції зморшок, підтяжки шкіри і текстури від фракційного СО2-лазера спостерігається навіть через два роки після процедури.

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг використовується для лікування коричневих знебарвлень/веснянок, а також допомагає стимулювати зростання колагену. Пігментні зміни відбуваються з віком або в результаті надмірного впливу шкідливих ультрафіолетових променів сонця. Метод здатний пом’якшити пігментні зміни, викликані впливом сонця. Ця процедура зазвичай виконується на великих областях, таких як спина, груди, руки, ноги.

Перед лікуванням наноситься знеболюючий крем, що дозволяє пацієнтові відчувати себе комфортно під час нанесення кислоти. Зазвичай рекомендується серія з двох-трьох процедур, щоб ефективно очистити шкіру від коричневого пігменту.

Пацієнтам слід уникати перебування на сонці від шести до восьми тижнів до і після лазерного лікування.

Протипоказання:

  • Засмагла шкіра.
  • Якщо пацієнт приймає певні ліки, які викликають чутливість до сонця.

Інтенсивне імпульсне світло

Інтенсивне імпульсне світло використовується для лікування коричневого і червоного кольору шкіри. Лікування IPL також стимулює зростання колагену, надаючи шкірі більш молодий вид. Ця процедура застосовується для обличчя, шиї і грудей. Для досягнення найкращих результатів рекомендується ряд обробок. В середньому чотири-шість процедур з інтервалом в три-чотири тижні. Ручка з подвійним охолодженням забезпечує дуже зручну і швидку обробку з мінімальним часом простою. Пацієнтам слід уникати перебування на сонці за шість-вісім тижнів до і після лікування IPL.

Імпульсний лазер на барвнику забезпечує інтенсивний, але ніжний сплеск світла в обрані цільові ділянки. Консультація рекомендується до початку лікування. У більшості випадків для досягнення оптимальних результатів може знадобитися серія сеансів. Пацієнтам слід уникати прийому аспірину або інших розріджувачів крові до початку лікування. Уникати сонячного світла рекомендується після обробки, щоб запобігти потемнінню оброблених ділянок.

Світлотерапія від прищів

Фотодинамічна терапія, яка тягне за собою використання фотосенсибілізуючого місцевого лікарського засобу в поєднанні з впливом червоного або синього світла для лікування вугрового висипу, може бути досить ефективним.

Ця процедура є гарною альтернативою багатьом методам, включаючи ізотретиноїн і пероральні антибіотики. Деякі дослідники показали, що він має ефективність, аналогічну цим більш традиційним методам. Цей тип лікування зазвичай вимагає декількох сеансів для досягнення таких результатів.

Після сеансу вам потрібно уникати сонця і яскравого світла протягом 48 – 72 годин. Більшість пацієнтів знаходять, що це досить легко терпіти. Мінлива тривалість ефекту – іноді роками! Це косметичний лікування, не покривається страховкою. Ми рекомендуємо вам планувати не менше 4 сеансів протягом 2-3 місяців.

Світлотерапія для актинічного кератозу (передракові ураження)

Фотодинамічна терапія, яка тягне за собою застосування фотосенсибілізуючого місцевого препарату (Левулан Керастік) в поєднанні з впливом червоного або синього світла в якості лікування передракових уражень, є відмінним способом ефективного і дієвого лікування цих уражень.

Ця процедура вже багато років проводиться косметологами і може використовуватися для лікування проблемних зон на шкірі голови, обличчя, вух, грудей, рук і навіть ніг (в окремих клініках).

Більшість пацієнтів відчувають мінімальний дискомфорт від процедури.

Пацієнти, які проходять світлотерапії, повинні уникати як сонця, так і всіх джерел інтенсивного світла протягом 48-72 годин після процедури. Після цього відновлення зазвичай відбувається досить швидко. Більшості пацієнтів потрібно 2-3 сеансу для досягнення помітного і тривалого кліренсу їх актініческого кератозу. Запитайте лікаря, відповідають вашим потребам лікування. Більшість страхових планів покривають ці методи.

Ультразвукова підтяжка

Ультразвукова підтяжка – це безпечне безопераційне ультразвукове лікування, яке нейтралізує вплив часу і сили тяжіння на вашу шкіру. УЗ-терапія використовує власну регенеративную реакцію організму, щоб м’яко і поступово піднімати шкіру брів, під підборіддям і на шиї. Це може також допомогти згладити лінії і зморшки на декольте.

Мікронідлінг

Мікронідлінг – це форма коллагеновой індукційної терапії, яка може зменшити вираженість рубців, тонких ліній і інших змін текстури шкіри.

Планування процедури

Косметологічний центр лазерної косметології “DellaRossa” пропонує послуги професійних космето-дерматологів для лікування ваших різних проблем зі шкірою. Зверніть увагу, що результати можуть відрізнятися у різних людей, і що консультація необхідна до початку лікування.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.