Люди

Контрактники спершу підписують угоду з військовою частиною, і лише після цього їдуть на навчання, — Володимир Ярмощук

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-франківський обласний військовий комісар Володимир Ярмошук розповів голові облдержадміністрації Олегові Гончаруку про проведення набору на військову службу за контрактом. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Як повідомив Володимир Ярмошук, дана процедура зазнала суттєвих змін. Усі бажаючі вступити на службу передусім підписують контракт з військовою частиною, а тільки після цього направляються до навчальних центрів.

«Відповідні зміни анонсував міністр оборони України Степан Полторак під час останнього засідання Ради регіонального розвитку. Вважаю, що такий підхід є правильним, адже дає краще розуміння ситуації та умов служби для кожного нового військовослужбовця», – розповів Олег Гончарук.

Щодо кількісних показників набраних на військову службу за контрактом громадян, голова облдержадміністрації наголосив на потребі проведення більш ефективної інформаційно-роз’яснювальної роботи.

«Прикарпаття не повинно «пасти задніх», як під час останньої хвилі мобілізації. Потрібно краще працювати в інформаційній сфері, доводити до людей інформацію про переваги служби за контрактом, зокрема, і в частині значного поліпшення фінансового забезпечення військовослужбовців», – зазначив Олег Гончарук.

Також очільник області повідомив, що питання проведення набору на військову службу за контрактом буде розглянуте на наступній колегії облдержадміністрації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.