Люди

Конкурс історій кохання. Найулюбленіша дівчинка

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” публікує 26 історію кохання у своєму конкурсі Love is…. Розкажіть нам свою реальну чи вигадану історію, збирайте лайки та вигравайте чудові призи. Конкурс приурочений до Дня святого Валентина. Всі умови конкурсу дивіться за цим посиланням.

68ecc4cf1ce50e5fe98947ae126b49a0[1]

Найулюбленіша дівчинка

Його захоплювало в ній все – і непокірні темні кудрі, і гладка, ніби оливкова, шкіра і те, як вона насуплювалась, коли щось не розуміла, і те, як здіймала плечі, коли на щось сердилась або нервувала. Він обожнював дивитись, як вона хіхотіла з подружками, мило прихрюкуючи при цьому, або відкривала рота, почувши щось цікавеньке.

Але більш за все його зачаровували її очі-великі, карі, два дорогоцінні сміхотливі каштани. Коли вона сміялась – вони виблискували яскравим сяйвом радісного всесвіту, сумувала – світилися глибокою внутрішньою задумливістю.

Вони жили на її обличчі своїм окремим життям, заманюючи та зачаровуючи своєю безхитрісною чарівністю. І найчарівніше було те, що вона цього не усвідомлювала. Але це розумів і усвідомлював він. Усвідомлював і також, що не один він такий підкорений цією безхитрісною красою та щирістю.

Коли вона розмовляла з ним, в грудях ставало тепло від несподіваної радості, а по всьому тілу пробігав легкий електричний струм. Хотілось сміятися і співати, але він старанно зображав приятельську участь і тільки намагався розтягнути момент закінчення розмови.

Але момент цей все одно приходив і, як на нього, завжди занадто швидко – їхні мами приходили забирати їх зі школи і розлучали дружні серця. Він йшов додому, мовчазний, штовхаючи черевиком осіннє шурхотливе листя і думав про неї – найчарівнішу, найчудовішу, а головне – найулюбленішу шестирічну дівчинку в всьому всесвіті.

Олена

Голосуйте за цю історію за наступними посиланнями: Facebook/ВКонтакте

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.