Люди

Конкурс історій кохання. Інший бік кохання

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” публікує 14 історію кохання у своєму конкурсі Love is…. Розкажіть нам свою реальну чи вигадану історію, збирайте лайки та вигравайте чудові призи. Конкурс приурочений до Дня святого Валентина. Всі умови конкурсу дивіться за цим посиланням.

Інший бік кохання

Інший бік кохання

Живеш собі спокійним, розміреним життям, а тут, бац, голозадий Амур стріляє у твоє серце любовною стрілою і все — ти маєш другу половинку. Довгі розмови, короткі ночі, пристрасне зітхання в еротичних танцях, купа квітів, цукерок, ріки вина та поцілунків. Ля-мур, мур-мур, кохання від кутюр і все таке…Ось логічне завершення вашого кохання-зітхання – весілля. І жили вони довго і щасливо… АЛЕ…

Чомусь ніхто не попереджає, що це довго і справді ДОВГО, а щасливо дуже часто має гіркий присмак. Сварки, не бажання поступитись, здається, що тільки ти все робиш для сім’ї , що тебе недооцінюють, що у казках про принцес та принців тебе підло обманули.

А потім народжуються плоди кохання – ДІТИ і понеслось все інтенсивніше. Недоспані ночі, гора брудних пеленок, загиджений твій дім-фортеця всім чим не хочеш, нестача коштів і все таке. Опускаються руки, нервові зриви частіші, ніж походи до туалету, агресія заполонила твоє серце, де колись жило кохання. Все хочеться кинути і полинути до самого Бога та спитати: ”ДЕ? Де інструкція до кохання? ЧОМУ? Чому мене підло обманули? КОЛИ? Коли це закінчиться?”

І тут в одну мить натикаєшся на милу дрібничку, котра викликає ностальгію за минулими днями. Там було добре, затишно, там жило кохання!

Стоп, а де воно зараз?

Чому з ніжних істот, ми перетворились у страхітливих монстрів, якими лякають нечемних дітей?

Гіркі сльози течуть ріками, вони змивають весь бруд побуту. Раптом, ти бачиш світло в кінці тунелю…

Починаєш уважно і терпляче слухати своїх половинку та дітей. Розумієш, що ласкою і, вчасно закритим ротом можна досягнути більшого, ніж постійним собачим гавкотом. Твоя молодість розквітає, всі навколо помічають, що ти погарнішала чи погарнішав. Твоя душа випромінює сонячне світло яскравіше, ніж літнє сонце в зеніті. Життя налагоджується, ти знов боїшся втратити свою кохану людину і дякуєш Богу, що все минулось.

Так от, мої закохані амурчики, життя воно таке. Життя крутіше покатає тебе, ніж американські гірки і це нормально, так має бути. Не треба боятись проблем, сірих буднів, агресивно-депресивних днів.

Якщо ви разом, то разом у всьому і до кінця!!! Бережіть своє кохання, воно лиш раз дається нам!!!

Що? Ви кохаєте вже вп’яте?

Невже ви думаєте, що це справжнє кохання?

Послухайте підстаркувату тітку і живіть на позитиві.

Всім КОХАННЯ, КОХАННЯ, КОХАННЯ!!!

З любов’ю, ваша Жанет

Голосуйте за цю історію за наступними посиланнями: Facebook/ВКонтакте

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.