Люди

Конкурс історій кохання. День Валентина

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” публікує 21 історію кохання у своєму конкурсі Love is…. Розкажіть нам свою реальну чи вигадану історію, збирайте лайки та вигравайте чудові призи. Конкурс приурочений до Дня святого Валентина. Всі умови конкурсу дивіться за цим посиланням.

SDC10269

День Валентина

День для Роксолани почався жахливо. Лютневий холодний вітер з дощем і снігом, який ще мить тому завивав за вікном теплої кімнати, вихором вривався під  нічну сорочку, шмагав обличчя, куйовдив волосся. Він безцеремонно проникав у  її тіло, та Роксолана від розпачу цього не відчувала.

А все та негідна кицька. Недарма люди кажуть, що коти володіють магією. Та так, чи ні, а дідько б її взяв, ту руду Мацьку. Шкрябалася у двері, нявкала, просилася до хати. Як тут поспиш суботнього дня? Пожалівши Божу тварину, Лана встала з ліжка, відчинила двері, і побачила, що Мацька тримає в зубах якусь пташину, ще живу. Ступила крок до кішки, а вітер гримнув дверима і вони автоматично закрилися.

Так і стояла, наче вкопана, на сходинці, з кицькою і напівмертвим горобцем. Добре, що хоч у тапочки вступила. Куди сховатися? Що робити? Мацька відчувши, що пахне паленим, десь подалася. Сусіди із хати навпроти, як і її батьки, були в селі, і не дивно — вихідний день.

— Хоч би мене ніхто не побачив, подумають божевільна, – просила Господа Лана, стукаючи тапочком по склі. Вибити шибку – це перше, що спало їй на думку. Але чи то сили, чи сміливості не вистачало, і вона розридалася, як безпомічна дитина.

— Ой Боже, Боже! За що мені таке? Краще вмерти, ніж так ганьбитися, – витирала сльози посинілими пальцями, та виходу не могла знайти.

— Не гніви Господа, сестро, занапастиш душу!

Роксолана озирнулася і присіла, обгорнувши тіло руками. Перед нею, немов з-під землі, виріс молодий чоловік у довгій чорній рясі. Його глибокі сірі очі зазирали в її промерзлу душу.

— Брат Андріан, — відрекомендувався. — Я бачу ви дуже засмучені, — сказав спокійно, і якесь дивне тепло повіяло від його слів.

— Ходімо до машини, зігрієтеся, а я зателефоную до знайомого майстра, він чудовий спеціаліст по замках. Впорається з Божою допомогою…

Роксолана, наче загіпнотизована, попрямувала до автомобіля, що стояв за рогом будинку. А згодом, коли вони вже в хаті пили гарячий чай, вона запитала:

— А звідкіля ви взялися?

— Як звідки? Від Святого Валентина. Адже сьогодні чотирнадцяте лютого, і за його дорученням ми ходимо по місті та рятуємо бідних дівчат.

— А я не вірила в дива! Тепер ви зникнете назавжди, — сказала і відчула, як на душі стає сумно.

— А це вже залежить тільки від вас і від вашої віри, — промовив Андріан, дістаючи з барсетки візитку.

Через рік вони побралися. Свого сина щасливе подружжя назвало Валентином.

Раїса Обшарська

Голосуйте за цю історію за наступними посиланнями: Facebook/ВКонтакте

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.