Люди

Конкурс історій кохання. Даруся

Google+PinterestLinkedInTumblr

“Репортер” публікує 20 історію кохання у своєму конкурсі Love is…. Розкажіть нам свою реальну чи вигадану історію, збирайте лайки та вигравайте чудові призи. Конкурс приурочений до Дня святого Валентина. Всі умови конкурсу дивіться за цим посиланням.

Даруся

Даруся

А наше кохання називається Даруся. «Чому саме так?», — запитаєте ви. А я вам зараз розповім, тільки все по порядку.

Не знаю, як пояснити, але здається, що я знала його завжди. За вікном уже третій день ходила вулицями весна. Завіконня вщерть залите сонячним промінням, на деревах бубнявіли бруньки і чувся веселий дитячий щебіт. Ніколи не забуду цю пору, бо саме тоді ми й познайомились.

Мені було всього сімнадцять, а йому п’ятнадцять, зовсім юні, але вже здатні на високі і щирі почуття. Це була неймовірна весна. Ми гуляли і не могли набутись, в голові паморочилось від поцілунків і обіймів, говорили по телефону ночі на проліт. Приємно…

Напевне назавжди залишиться в пам’яті перше несміливе признання в коханні, перші, ще такі дитячі і щирі вірші, присвячені мені. Біля нього мене завжди охоплювало відчуття комфорту, затишку та спокою. Звичайно ж були і сварки, і розлука, але ж без цього не цінувалося б усе те прекрасне, що відбувалося з нами.

Через чотири роки побачень, в передноворічну ніч, Андрій зробив мені пропозицію стати його дружиною. Щастю не було меж, адже мені зробила пропозицію людина, яку я кохала понад усе на світі. А ще через півроку ми святкували наше весілля. Було літо, і це, без перебільшення, був один з найкращих літніх днів у моєму житті. Біле плаття, кохана людина тримає за руку і клянеться бути з тобою і в горі, і в радості. Рідні люди, які щиро радіють нашому щастю. Все склалось наскільки добре, що гріх було бажати чогось більшого.

Час ішов, і в результаті нашого кохання з’явилось найбільше щастячко в нашому житті — Даруся.

Я вдячна долі, що подарувала мені таке щастя, кохати і бути коханою жінкою, мамою. І молю вищі сили, щоб дарували нам терпіння, любов і силу пронести наше кохання через усе життя.

Леся Микитюк

Голосуйте за цю історію за наступними посиланнями: Facebook/ВКонтакте

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.