Люди

Коломиянин пропонує власний варіант логотипу Івано-Франківська

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську не вщухають дискусії стосовно логотипу міста.

Попереднє голосування за ескізи завершилося скандалом і невдоволенням містян результатом.

 

Як вже повідомлялося, на сайті виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради з 14 грудня 2017 року до 1 січня 2018 року проводили голосування щодо  визначення думки громадян “Який логотип найкращий для м. Івано-Франківська”Мешканцям міста представили 8 варіантів логотипу. За даними голосування, лідером був визначений варіант № 2. 

Однак цей логотип зустрівся із гучною критикою в мережі. Зокрема в україномовній Wikipedia висміяли новий логотип Івано-Франківська.

Після цього в міськраді прокоментували, що обраний логотип не є остаточним і виносити його на прийняття не будуть. Натомість анонсували початок голосування за новий елемент.

Тим часом коломиянин Володимир Граціанський вирішив поекспериментувати і запропонував свої варіанти логотипу. Хоча застерігає фейсбук-френдів, що не бере участі у конкурсі, принаймні поки що.

«Це просто мої творчі експерименти, бо давно не малював логотипів). А тут випадково мої ФБ-френди сказали, що у Франківську ніби збираються міняти лого. Я трохи здивувався, бо вважав, що їх лого-хрестик – предмет гордості мешканців. Але, як би там не було, спробувати свої сили в створенні лого такого не байдужого мені міста, як Франківськ – гідний виклик для мене).

Ще раз поясню – я не учасник конкурсу (принаймні поки). Мені просто цікава думка моїх френдів, бо багато з них так, чи інакше пов’язані з Івано-Франківськом», – написав художник.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.