Люди

Книжка про калуський інтернат для дітей зі зниженим слухом стала номінантом на премію «Дитяча книга року ВВС-2015»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нова книжка львівського письменника Андрія Бачинського «140 децибелів тиші» увійшла до Довгого списку премії «Дитяча Книга року ВВС-2015».

У книзі йдеться про юного музиканта Сергія, який в автомобільній катастрофі втрачає не тільки батьків та сестричку, але й слух.

140_decybel-tyshi_0

«Він мусить навчитися по-новому спілкуватися з ровесниками в інтернаті, подолати зневіру та відчай, аби важка втрата не вбила в ньому повністю бажання жити. А також — вирватися зі злочинного кола і врятувати названу сестру від лиха», — написано в анотації.

Бачинський

Андрій Бачинський народився та виріс у Калуші, тож зізнається, що хоч у книжці прямо й не згадано це місто, прототипом інтернату стала саме Калуська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей зі зниженим слухом. Також події у книзі розгортаються у Львові, Івано-Франківську та Верховині. Книжка вийшла восени у Видавництві Старого Лева.

За словами керівника відділу маркетингу та зв’язків з громадськістю видавництва Оксани Зьобро, невдовзі книгу планують презентувати в Калуському інтернаті.

Загалом до Довгого списку премії «Дитяча Книга року ВВС-2015» увійшли вісім видань. Серед них також книжка франківчан Тараса Прохаська та Мар’яни Прохасько «Як зрозуміти козу».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні