Відео Люди

Кількість загиблих від грипу в Україні збільшилась майже вдвічі (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Україні від грипу з початку зими померли 46 людей. Про це повідомив замміністра охорони здоров’я України Роман Василишин. Він наголосив – стільки смертей сталися саме через пізні звернення хворих до лікарів та спроби самолікування.

Наразі рівень захворюваності становить майже 32 людини на 10 тисяч при епідеміологічному порозі 58 на 10 тисяч. Проте число недужих стрімко росте. За останній тиждень їх побільшало на 125 тисяч осіб, повідомляє ТСН.

Після новорічних свят в Україні загострилась ситуація із захворюванням на грип. Найбільша кількість летальних випадків спостерігається у Донецькій області. Ситуація особливо загострилась наприкінці минулого тижня, коли місцева влада почала вводити карантин, закриваючи школи, дитячі садочки. Йдеться про Київ, Київську область, Одесу, Ізмаїл, Кіровоград, Рівне, Херсон та інші.

Своєю чергою, міністерські чиновники запевняють, що ситуація щодо захворювання на грип в Україні є прогнозованою і ретельно досліджується. Зокрема, показники захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції наразі не перевищують епідемічні пороги в жодному регіоні.

“У групі ризику (діти до 5 років, вагітні жінки, люди віком від 65 років, люди з надмірною вагою, хворі на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, у кого є хронічні захворювання легенів та інші хронічні захворювання) наразі налічують 9 мільйонів осіб, з них провакциновано від грипу лише 120 тисяч. На жаль, такий низький рівень імунізації не забезпечує колективного захисту від хвороби”, – зазначили в Міністерстві охорони здоров’я.

При цьому зростання захворювання впливає на виручку аптек, в яких українці скуповують будь-які засоби для боротьби з грипом. Лікарі-імунологи радять одразу звертати увагу на перші ознаки захворювання і не займатися самолікуванням. У цій ситуації надприбутки отримують аптеки, в яких українці скуповують всі лікувальні засоби.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.