Люди

Кіборгу з Коломиї місцева поліція “шиє” кримінал

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 6 березня, відбулося позачергове засідання Громадської ради при Івано-Франківській облдержадміністрації.

Головне питання на порядку денному – відкриття кримінального провадження проти “кіборга” Василя Кузьмина.

Василь Кузьмин скаржиться, що влада Коломиї разом з поліцією чинить на нього тиск, навіть відкрили кримінальну справу. За його словами,  у Коломиї на вулиці Чайковського люди, які перебувають на обліку у наркодиспансері та мають судимості, влаштували бійку з жителями будинку. Розповідає, що він разом з братом розборонили бійку, затримали одного з хуліганів та повезли у поліцейський відділок.

“Він сам сів у машину, – розповідає Кузьмин. – Дорогою почав просити, щоб ми його відпустили, бо перебуває під дією наркотиків, а і без того має проблеми з поліцією. Ну ми його відпустили і поїхали у своїх справах”.

Однак після інциденту Василю Кузьмину висунули звинувачення у хуліганстві та позбавленні волі, ніби-то у машину зловмисника посадили силоміць.

“Поліція, спільно з міською владою, упереджено до мене ставляться, – каже Василь. – Ігнорують речові докази, заяви людей, яких тоді побили хулігани,  навіть заяви самих хуліганів, що ті не мають до мене претензій. Всі керівники місцевих комунальних підприємств – куми, які цілим кублом  розкрадають державні кошти. Я сам з ними воюю, тому прошу у вас підтримки, допомоги, висвітлення”.

Адвокат Василя Кузьмина каже, що такі люди, як він  – головна біль для влади. Саме тому проти нього відкрили кримінальне провадження.

“Ми вже звернулись до генпрокурора,  обласного прокурора, НАБУ, та голови СБУ, – говорить адвокат. Відповіді поки немає, хоча листи ми надіслали ще 23 лютого. А в поліції ігнорують навіть такі очевидні факти, як відео, зняте у той день жителем будинку, де видно бійку”.

Перше судове засідання у справі Василя Кузьмина призначили на 13 березня. Громадська рада вирішила відправити на засідання свої представників. Так би мовити , наглядачів, які слідкуватимуть за судовим процесом .

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.