Люди Світ

Керівник патрульної поліції вдруге зустрівся з франківцями за кавою

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
20 липня у Франківську вдруге відбулася зустріч із керівником патрульної поліції міста Дмитром Міхальцем у форматі розмови за горнятком кави.
Почали розмову з того, що останнім часом у Франківську невідомі почали ламати дерева. Патрульні про такі проблеми чують щотижня на оперативних нарадах.
“Зазвичай це робить молодь у стані алкогольного сп’яніння. Ми стараємося реагувати оперативно, але якщо немає дзвінків на 102, то ми не можемо знайти винних не по гарячих слідах”, – коментує Міхалець.
Також присутні запитали про ДТП за участі патрульних на Івасюка.
“Ця проблема набрала розголосу по всій Україні. Наразі усі, хто був у машині, відсторонені від обов’язків, а проти патрульного, який був за кермом, відкрили кримінальне провадження. Моя позиція і позиція моїх керівників – жорстка, і суспільство буде знати про відповідальність, яку вони понесуть.”
Дмитро Міхалець додає, що 90% патрульних, які звільнилися, зробили це за власним бажанням. Основна причина – незадовільна зарплата:
“Зарплата залежить від посади і звання. Мінімальна – вісім тисяч гривень. Але я маю надію, що вона збільшуватиметься, адже робота важка, і щодня ми зустрічаємося з небезпекою.”
Окрім того, за словами Міхальця, більшість поліцейських працюють позмінно і майже не бачать своїх сімей. До слова, у штаті бракує 16 працівників – із 206.
Також люди скаржилися, що часто не можуть додзвонитися на 102.
“На день ми отримуємо 70-90 викликів, за тиждень – 1200 повідомлень, – пояснює Дмитро Міхалець. – Якщо працівник опрацьовує кримінальні виклики, а одночасно хтось скаржаться на відсутність гарячої води, то на другий виклик він може їхати годину.”
Розповів керівник патрульної поліції й про те, чи бували випадки одруження між працівниками поліції:
“Поки що таких випадків не було. Але якщо це непряме підпорядкування – то це цілком можливо, та якщо пряме – заборонено.”
Також Міхальцю розповіли, що бачили практикантів-поліцейських, які палять та лаються у громадських місцях.

Молодих практикантів патрульної поліції ще немає, бо набір ще не відкрили, про нього буде оголошено офіційно, – пояснив Міхалець. – Якщо це курсанти, що цілком можливо, то я за них не відповідаю. Але я знаю декана факультету і поспілкуюся з ним, щоб таких випадків більше не було”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.