Люди

Працівники рибінспекції бунтують, бо керівник вже тиждень не ходить на роботу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 15 травня, біля приміщення управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківську уже вдруге за тиждень зібралося чимало людей. Щоправда, очікуваний діалог з керівником чи заступником дежустанови, заради якого й зібралися активісти та працівники рибінспекції, не відбувся, пише “Стик“.

foto1[1]

Працівники розповідають, уже тиждень не бачили на робочому місці свого керівника. Запитань до нього назбиралося чимало, а відповідей отримати немає змоги. У приймальній керівника установи Володимира Викалюка відповідь на запитання про відсутність держслужбовця на робочому місці дати не змогли. Старший інспектор зауважив, що керівництво перед ним не звітує, як і перед рештою людей також, до того ж, він не піднімає телефонну слухавку, коли до нього телефонують.

Причини тривалої відсутності Володимира Викалюка на робочому місці з’ясує голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук. Він зобов’язав керівника управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Івано-Франківській області у понеділок, 18 травня, пояснити ситуацію.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні