Люди Фото

Керівниця “Молодої Просвіти Прикарпаття” отримала премію Кабміну (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Києві вручення державної премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді. Однією з 20 переможців зі всієї України стала керівниця ГО “Молода Просвіта Прикарпаття” Євгенія Бардяк.

Вона перемогла в номінації “Правозахисна та політична діяльність, боротьба з корупцією, розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, вирішення питань житлово-комунального господарства”.

Серед 265 заявок на цю номінацію претендували 46 осіб, двоє з яких стали призерами. Загалом є 8 номінацій.

Мені приємно бути у числі найбільш активних молодих людей, які своїми діями змінюють країну на краще крок за кроком, – каже Євгенія Бардяк. – Такі премії не є самоціллю, але вони мотивують працювати ще більше, аби бути поміченими. Номінація, а тим паче перемога, означають, що наші справи видно і відчутно для інших”.

Серед переможців також є голова ГО “Платформа ініціатив Теплиця”, що на Донеччині, та співзасновник відомого проекту “Veterano Pizza” та “Veterano Coffee”.

“Молодь може навчатися за кордоном, але головне – повертатися на Батьківщину і розбудовувати її. Від нас усіх залежить її сьогодення і майбутнє. Впевнений, за десять років саме такі молоді лідери керуватимуть державою – із вашими цінностями та уявленнями про стратегію її розвитку”, – сказав під час вручення дипломів міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Довідково. Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України вручають щороку. Подавати кандидатури молодих осіб віком до 35 років можуть органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання та інші до 1 березня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.