Люди

Карпатський гід Сашко Овчаренко чекає операції – потрібна допомога (ОНОВЛЕНО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 13 лютого потрібна сума – 106 тис грн – вже зібрана. Про це сам Сашко Овчаренко написав у Facebook. Усім величезна подяка. Тримаймося разом!

Олександра Овчаренка у Франківську знають добре, а в Карпатах – ще краще. Мало хто з любителів походити горбами не чув про веселого надійного чоловіка на прізвисько Заяць.
Сьогодні Сашко Овчаренко потребує допомоги, бо захворів на онко, пише Репортер. Остаточна вартість операції ще уточнюється, але для сім’ї сума вже непідйомна.
гід Овчаренко новини Івано-Франківська

Є люди, біля яких завжди тепло. Сашка – Александр Овчаренко – з таких. Він – душа компанії, світлий і мудрий якоюсь простою життєвою мудрістю, мегапозитивний енерджайзер, який не уявляє свого життя без гір та руху, батько трьох дітей, майстер на всі руки, гірський гід та неперевершений інструктор наших таборів, завжди готовий підхопити дитячі забави, – пише засновниця ініціативи «Дитячі походи GoЙra!» Ірина Гищук. – Дітвора обожнює «дядю Зайця». Але рак – дурак…

Сьогодні Сашко Овчаренко потребує термінової операції. Друзі взялися допомагати й дуже просять долучатись усіх небайдужих.

Номери карток дружини – Ольга Овчаренко
4149 4993 4570 7507, ПриватБанк
5375  4141  2982  2135, Монобанк

У Сашка є безліч талантів, але одна з його найкрутіших суперсил полягає в тому, що він дуже любить життя і вміє поширювати цю любов на тих, хто опиняється поряд, – додає Ірина Гищук.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні