Люди

Калушанин Юрій Костанкевич отримав нагороду від Валерія Залужного

Google+PinterestLinkedInTumblr

Старший лейтенант Юрій Констанкевич нагороджений відзнакою – нагрудним знаком «Срібний хрест». Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Юрій Костанкевич, Калуш, нагорода, Залужнрий, Срібний хрест

На війні Юрій з першого дня. Був командиром інженерно-саперного взводу. Зараз він начальник групи сил підтримки (інженерної служби).

Офіцер – випускник Калуського ліцею №10. Вищу освіту здобув у Національному університеті «Одеська юридична академія» та в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на факультеті філософії. Доктор філософії в галузі права.

Про Юрія розповіли, що навичкам орієнтуватися на місцевості він завдячує своєму наставнику Худину Василю Дмитровичу (нині покійному). Бойовим умінням – Тітко Іллі Михайловичу, колишньому начальнику інженерної служби 79 батальйону, – пише Найда.

Довідково: Нагрудним знаком «Срібний хрест» нагороджуються особи офіцерського складу ЗСУ за особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Читайте також: 900 снарядів за день. Сапер з Франківська – про роботу піротехніків на Херсонщині

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.