Люди Фото

Калуш та інші. На Франківщині визначили чотири найбільші екологічні проблеми

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 20 липня, відбулося розширене засідання колегії Державної екологічної інспекції, на якому обговорили ситуацію на Прикарпатті.

“За перше півріччя 2017 року ми провели уже 358 перевірок суб’єктів господарювання”, – каже Ігор Яківчук, перший заступник начальника обласної екоінспекції.

Також на засіданні виділили чотири основні проблеми області.

“Перше питання – це загроза екологічної катастрофи в Калуші, – говорить Марія Савка, перший заступник голови ОДА. – В травні була виїзна сесія в Калуський район, в результаті якої виділили кошти на моніторинг ситуації.”

Друга проблема – це атмосферне забруднення. За результатами підсумків за 2016 рік, наша область займає четверте місце з викидів на одну людину, хоча у порівнянні з 2015 роком викидів стало менше. Третє – скиди неочищених стічних вод. Особливо небезпечно це у туристичних містах, де очисні споруди просто не витримують навантаження. Одне з таких міст – це Яремче.

“Нам обіцяють виділити велику суму на вирішення проблеми в Яремче, тому, сподіваємося, в цьому році почати будівництво очисних споруд,” – говорить Марія Савка.

Ще одне важливе питання – це проблема твердих побутових відходів. До слова, Тернопільська, Закарпатська, Чернівецька та Волинська області отримали задовільний екологічний стан, в той час як Івано-Франківська – помірно-напружений.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.