Люди Фото

Із зони АТО повернулися іванофранківські міліціонери

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Громада Івано-Франківщини зустріла працівників ДАІ, які повернулися зі служби із зони АТО. Місяць тому, згідно Наказу МВС України їх було відряджено у Донецьку та Луганську області для несення служби, повідомляє прес-служба УДАІ УМВС в області.

-sav

– В обов’язки входило здійснювати службу на блокпостах, перевіряти транспортні засоби на предмет ввезення чи перевезення зброї, боєприпасів наркотичних засобів, відстеження місця перебування підозрілих осіб та інші завдання військового характеру відповідно до військової ситуації. важливо, що всі команди виконували дружно, злагоджено, тай загалом серед працівників ДАІ завжди дружня атмосфера, це як у сім’ї – спільні проблеми і радощі, тим більше на війні – розповідає командир загону начальник Рогатинського відділення ДАІ майор міліції Андрій Мито.

vsi

 

Загалом там дні минають повільно, але головне, що всі повернулися живими і здоровими, розповідають хлопці. Багато було труднощів, справжніх небезпек, але підтримка рідних, друзів, колег по-справжньому допомагала. Чим страшніше на війні, тим більша радість від зустрічі з рідними, прикро, що це не остаточна ротація, але усі сподіваються на завершення бойових дій.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні