Люди

Із Надвірнянського та Богородчанського районів медогляд пройшли 300 військовозобов’язаних

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Медичний огляд вже пройшли 300 військовозобов`язаних із Надвірнянщини, Богородчанщини та Яремчанщини.

A fighter jet flies above Ukrainian soldiers in Kramatorsk

Робота об’єднаного районного військового комісаріату розписана по днях.

Про це розповіди на мовилося на прес-конференції за участі начальника Надвірнянсько-Богородчанського об`єднаного райвійськкомату Володимира Ярмошука та першого заступника голови РДА Андрія Крицького, пише Народна Воля.

З понеділка оповіщають особовий склад військовозобов`язаних, у вівторок-середу вони проходять поглиблений медичний огляд. У четвер і п`ятницю військовослужбовців відправляють до військових частин.

Під час третьої часткової мобілізації таких буде 5 етапів, уточнив Володимир Ярмошук. Військовозобов`язані проходять перепідготовку, бойове злагодження у військових частинах, що дислокуються в західному регіоні. Це – 80-а аеромобільна бригада (м. Львів) та 128-а бригада (м. Мукачево Закарпатської області). І тільки після того, як частина буде готова до виконання завдань, воїнів відправляють до місця призначення.

Під час цього етапу часткової мобілізації пріоритет надають, зокрема, тим, хто уже відслужив у ЗСУ, має військову спеціальність і за станом здоров`я може проходити знову військову службу в Збройних силах України.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні