Люди

Іванофранківці об’єднуються проти викрадачів велосипедів

Google+PinterestLinkedInTumblr

На платформі Big Idea розпочато збір коштів для проекту backmy.bike, який об’єднує людей у боротьбі з вело-викрадачами та допомагає повертати крадені ровери.

481778012_640[1]

Проект може бути корисним:

  1. Для тих, хто вже позбувся свого велодруга, і хоче його повернути. Необхідно написати заяву про крадіжку в правоохоронні органи. А ще зареєструвати свій велосипед на сайті backmy.bike, вказати його дані й чекати, доки хтось повідомить вам про знахідку.
  2. Для тих, хто купує велосипед «з рук» і хоче переконатись, що він «чистий». При покупці зверніть увагу на номер рами, колір та інші особливості. Зайдіть на сайт та перевірте, чи не числиться запропонований вам транспортний засіб серед викрадених.

Backmy.bike – це соціальний некомерційний проект, покликаний об’єднати людей зі спільною проблемою, щоб разом боротися з викрадачами велосипедів і розроблений, як відповідь на актуальну на сьогоднішній день проблему нашого суспільства. Адже, згідно зі статистикою, кількість викрадень велосипедів в Україні щорічно зростає.

Автори проекту планують провести широку інформаційну кампанію по всій Україні та залучати локальні команди у кожному місті.

Більш детальну інформацією про проект можна прочитати тут: https://biggggidea.com/project/717/.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.