Люди Світ

Івано-Франківський батальйон Нацгвардії готується до відправлення в АТО

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підрозділ комплектується виключно з числа резервістів, тобто людей які служили, та виключно добровольців. Зараз проводить злагодження та навчання. Протягом 10-15 днів батальйон має бути готовим до висування у зону АТО.

IMG_1589

Про це під час брифінгу, 5 серпня, повідомив майор Сергій Шуляк, командир 4 батальйону оперативного призначення Національної гвардії України.

“Можливості держави забезпечити нас матеріально і технічно не достатні. Тому звертаємося до волонтерських організацій, громадян, духовенства. Шукаємо підтримки для нашого підрозділу”, – каже командир.

За словами майора, укомплетовувати бійців допомогає міська влада та ОДА.

IMG_1598

“Вони купують бронежелети, каски. По суті, ми зараз потребуємо всього потроху. Стараємося вирішити питання тут, щоб в АТО не було доукомплектації, довезень і ми з честю виконали поставлені завдання”, – розповідає Сергій Шуляк.

Як пояснила Лідія Анушкевичус, вчора хлопці отримали першу партію амуніції від ініціативи “Свій за свого”.

“Нам потрібно закумулювати всі можливі і не можливі кошти для того, щоб хлопці вирушили на схід зібрані. Із оптикою, радіозвязком, тактичним захистом”, – каже Анушкевичус.

IMG_1582

Нагадаємо, під час Всеукраїнської прощі до Крилоса волонтерам вдалося зібрати 43 тисячі гривень для потреб батальйону. На ці гроші їм куплять тепловізор.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.