Люди

В Івано-Франківській ЦМКЛ збудують новий хірургічний корпус – допоможуть американці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За фінансової підтримки української діаспори в США та Пакистані в Івано-Франківській міській центральній клінічній лікарні планують спорудити новий сучасний хірургічний корпус.

Про це сьогодні під час відкриття нового відділення екстреної медичної допомоги повідомив директор ЦМКЛ Тарас Масляк, пише Курс.

«У нас є дуже гарна співпраця з Сполученими Штатами, ми плануємо будівництво нового хірургічного корпусу. Наші колеги з Америки беруть на себе майже 80% фінансування цього корпусу», – розповів Масляк.

Він звернувся до голови ОДА Андрія Бойчука з проханням посприяти у виділенні коштів на будівництво з державного бюджету.

У коментарі КУРСу Тарас Масляк повідомив, що зараз завершується виготовлення проєктно-кошторисної документації і отримання дозвільної документації. За попередніми підрахунками, орієнтовна вартість будівництва 32 мільйони доларів.

Новий корпус планують на місці старого – триповерхової будівлі у внутрішньому дворі лікарні, в якій розташовані ЛОР-відділення, їдальня та допоміжні приміщення.

Завершити будівництво планують через два роки.

До речі, збудувати новий хірургічний корпус обіцяв ще попередній міський голова Віктор Анушкевичус. Але через брак фінансування до будівництва не дійшло. Першу проєктно-кошторисну документацію на будівництво хірургічного корпусу виготовили у 2013 році.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.