Люди Розваги Світ Фото

Франківські студенти відвідали XVIІ польсько-німецько-український молодіжний табір

Google+PinterestLinkedInTumblr

Народний союз Німеччини (Volksbund) уже не вперше організував, молодіжний табір у Ламбіновіцах-Нивках, де студенти та представники молодіжних організацій з України, Польщі та Німеччини з користю провели літній відпочинок.

P1010995

У таборі взяло участь 6-ть представників з Івано-Франківської обл., 5 – з міста Скалат Тернопільської області, 6 – з Польщі (Опольське воєводство), 21 – з Німеччини.

photo 131

Учасниками табору з Івано-Франківська вже другий рік поспіль є студенти факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Для них – це хороша практика мови, а також можливість пізнати ментальність і культуру одночасно двох держав, як Польщі так і Німеччини.

P1110764

Цьогоріч, молоді люди об’єдналися довкола воєнних поховань. Студенти працювали на воєнному цвинтарі. Вони чистили хрести, малювали загороди, прополювали траву, розчищали доріжки, збирали сміття та інше. Кожен обирав роботу за власним бажанням. Поміж тим спілкувалися та влаштовували спільні посиденьки на траві.

P1110778

Були організовані розважально-ознайомчі ігри, спортивне дозвілля (футбол, волейбол, бадмінтон) та культурно-політичні дискусії, фільми, і звісно ж дискотеки та гриль-вечірки.

photo 076

Побували учасники табору і у Кракові де відвідали замок Вавель та соляні копальні Велічки. Одним з основних пунктів програми стало відвідання концтабору Освенцім та музею „Auschwitz-Birkenau”.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.