Люди Фото

Івано-Франківська військова поліклініка отримала кушетки-масажери для реабілітації бійців АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 24 лютого, у Івано-Франківську військову поліклініку місцеві підприємці передали медичне обладнання для створення масажно-реабілітаційного кабінету. Це дві кушетки-масажери, які будуть використовувати для реабілітації бійців АТО.

IMG_8107Нове обладнання не потребує рук масажиста. Кушетки-масажери покращують кровообіг та допомагають вирішити проблеми з хребтом. Подібних кушеток в поліклініці досі не було, тому медики сподіваються, що нове обладнання суттєво покращить стан бійців, що проходять тут реабілітацію.

IMG_8108

«Крім медичної і психологічної реабілітації потрібна фізіотерапевтична апаратура для подальшого лікування, – каже завідуюча денним стаціонаром Ніна Сторожук, – бо до нас поступають учасники АТО, які вже пролікувалися в Одесі, Дніпропетровську, і поступають до нас вже на реабілітацію».

IMG_8112

Старший сержант Іван Стефанів, боєць 95 бригади, пробув два тижні у Донецькому аеропорті, отримав поранення, лікувався, а зараз буде проходити 45-денний курс реабілітації у Франківську.

IMG_8117

Один з меценатів, підприємець Сергій Палійчук називає таку кушетку антидепресантом для учасників АТО. Загальна вартість кушеток – 50 тисяч гривень.

IMG_8099

За минулий рік у Івано-Франківській військовій поліклініці пролікувалися та пройшли реабілітацію 230 учасників АТО. Наразі тут лікується  53 бійця.

IMG_8110 IMG_8102 IMG_8115 IMG_8121 IMG_8119IMG_8118

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні