Люди

Іванів пояснив, чому відмовився очолити Брошнів-Осадську громаду

Google+PinterestLinkedInTumblr
Назарій Іванів пояснив, чому склав повноваження голови Брошнів-Осадської ОТГ та обрав мандат депутата Івано-Франківської обласної ради.

Про це він написав на своїй сторінці у faceook, передає Репортер. Іванів

Окрім того, що він був кандидатом на голову громади, Іванів також балотувався в обласну раду від ВО “Платформа громад”. За підсумками виборів його вибрали депутатом і головою. А згідно з законодавством бути головою територіальної громади та бути депутатом обласної ради заборонено.

“Згідно з чинним законодовством одночасно працювати на посаді голови територіальної громади та бути депутатом обласної ради заборонено. Саме тому, задля подальшого розвитку Брошнів-Осадської територіальної громади та всіх громад Прикарпаття, мною прийнято не легке, але зважене рішення  я обрав мандат депутата Івано-Франківської обласної ради ! Будучи депутатом обласної ради, спрямую свою діяльність на подальший розвиток рідної мені Брошнів-Осадської територіальної громади, а також буду дбати про розвиток всіх громад Прикарпаття”, – написав Назарій Іванів.

Репортер раніше повідомляв, що 16 листопада Брошнів-Осадська територіальна виборча комісія розглянула заяву Назарія Іваніва про відмову від посади голови та визнала його таким, що відмовився від посади Брошнів-Осадського селищного голови.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.