Люди

Ірена Карпа відправила до вʼязниці чоловіка, який слухав гімн РФ у Франції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 вересня на YouTube-каналі STAND UP Battle Club відбувся стрім “Культурна оборона” за участі української письменниці та співачки Ірени Карпи. Під час стріму Карпа розповіла історію, як відправила до в’язниці чоловіка, який слухав гімн РФ у громадському місці у Франції та назвав її нацисткою.

За словами письменниці, чоловіка вона зустріла на одній із французьких вулиць, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Ми з дівчатами просто йшли по вулиці й бачимо, що сидить мужик і по колу слухає з поліетиленового кулька про оце “отєчєство”. Але не на тих напав, – розповідає Ірена Карпа. – Ну, я йому показала фак. Він потім ще й розказував поліцейським, що я його намагалася вбити цим факом. Після цього він почав кричати, що ми нацисти. І якраз те, що він обзивав нас нацистами та говорив, що ми заслуговуємо на те, що сталося, у Франції є причиною подати на людину заяву в поліцію та посадити до в’язниці. І ми довели цю справу до кінця. Тепер мужик сидить у в’язниці.

Нагадаємо, письменниця Ірена Карпа близько семи років разом із сім’єю живе у Франції. Вона одружена з нащадком Віктора Гюго Людовіком-Кирилом Требюше. Разом вони виховують двох доньок Карпи від попереднього шлюбу. З 2015 Карпа року посідає посаду першої секретарки з питань культури посольства України у Франції, а також є членкинею Українського ПЕН.

Цієї осені вона презентує в українських містах новий роман “Тільки нікому про це не кажи”. Як зазначають у видавництві “Книголав”, це психологічний трилер про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути й бояться виносити на люди: домашнє насильство, зґвалтування, булінг. Під час туру письменниця збирає кошти і  перерахує їх на авто для українських військових.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.