Люди

Іграшки для немовлят: особливості вибору

Google+PinterestLinkedInTumblr

Іграшки для дітей є одним з перших джерел інформації про навколишній світ. Немовлята завдяки ним вчаться бачити різні кольори, форми та концентрувати свою увагу. Малюку просто життєво необхідні з перших місяців життя: брязкальця, іграшки, які чіпляються на ліжечко, нічники з проєктором. Онлайн зручно вибрати та купити іграшки для немовлят bigbaby.com.ua/product-category/dlya-malechi/.

Особливості іграшок від народження

Зважаючи на те, що в перші місяці життя дитина ще занадто маленька, щоб гратись іграшками, але вона вже звертає на них увагу, розглядає та може торкатись ручками. У перший рік життя дитина розвивається кожний місяць, тож іграшки потрібно підбирати зважаючи на це:

  • Маля ще тільки починає адаптуватись до світу. Іграшки купляти ще зарано, а ось прикріпити поряд з пеленальним столиком декілька контрастних картинок буде корисно — малюк буде розглядати картинку та почне затримувати погляд на предметі.
  • У 2-3 місяці можна починати використовувати нічник з проєктором, брязкальця або музичні іграшки, які кріпляться на ліжечко. Такі іграшки будуть допомагати малюкові концентрувати увагу, розглядати предмети, а за допомогою брязкальця дитина буде вчитись хапати предмети ручкою.
  • В 4 місяці малюк вже вчиться перевертатись на животик та повзати. Щоб йому було більш цікаво це робити, можна привернути його увагу чимось яскравим. Різнокольорові кубики, м’ячики або брязкальця будуть доречними. У цей період можна починати розвивати здатність малюка відчувати різну структуру матеріалу під час дотику до предметів.

  • В 5-6 місяців можна вже купити малюку розвивальний килимок. Вони яскравих приємних кольорів, мають спеціальну дугу, на яку прикріплені іграшки та брязкальця. Коли малюк лежить на килимку, йому зручно дотягатися ручками до іграшок. Деякі килимки мають музикальний супровід. Чудовий варіант зайняти малюка чимось цікавим.
  • Від 6 місяців малюкові вже можна запропонувати не складні пірамідки або мозаїки з великими елементами, які можна складати разом з дитиною. Як тільки дитина почне ходити, можна купити їй іграшку на колесах, яку можна скрізь за собою возити.

Окрема категорія — це іграшки для купання. Не всі діти люблять купатись, тож різноманітні гумові іграшки для ванни допоможуть вам зробити цей процес цікавішим.

Іграшки для розвитку немовлят

Іграшки для дітей до року повинні бути якісними та функціональними, особливо для дітей ближче до року. Малюкові іграшка буде цікава, коли він зможе крутити її детальки, смикати за важелі, кидати, натискати на кнопки. Майже будь-яка іграшка для цього віку буде такою, що розвиває. Адже діти отримують новий досвід та навички з кожною новою іграшкою та навіть просто предметом. Вони кожного дня пізнають світ та предмети навколо, тож цікаві іграшки допоможуть в розвитку вашого малюка.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.