Люди

Хрестовина для пральної машини

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пральна машина – це одна з найпопулярніших видів побутової техніки на сьогоднішній день, якою ми користуємося регулярно. Коли такий пристрій дає збій у своїй роботі, це істотно порушує наш комфорт і звичний спосіб життя.

Однією з деталей, яка часто може зазнавати навантажень і виходити з ладу, є хрестовина для пральної машини.

63be4c93d44c5.jpg

Хрестовина барабана пральної машини є однією з головних комплектуючих в такій техніці, яка забезпечує безперебійну роботу всієї її конструкції під час циклу прання. Така запчастина виготовляється у вигляді алюмінієвого трьох кінцевого елемента зі сталевим сердечником та посадковим кільцем з бронзи та бере на себе великі навантаження під час експлуатації пральної машини, а також утримує барабан під час прання. Через постійні такі навантаження хрестовина пральної машини часто піддається зношуванню та потребує заміни.

Якщо у Вас трапилася така ситуація, засмучуватися не варто. В інтернет-магазині “Майстер Плюс” є всі необхідні запчастини для пральних машин різних брендів. У продажу є хрестовина для пральної машини Samsung та інших відомих брендів.

Як би дбайливо Ви не ставилися до своєї пральної машини, рано чи пізно такі деталі, як хрестовина все одно зношуються. Хоча і є низка факторів, які призводять до того, що хрестовина Самсунг виходить з ладу набагато швидше.

Причини, з яких хрестовина може ламатися:

 • Природне зношування. Кожна деталь має свій термін служби, тому, зрозуміло, чим довше пропрацювала пральна машинка, тим ймовірність зношування запчастини буде вищою.
 • Заводський брак. Таке трапляється рідко, але все ж таки буває.
 • Дефекти підшипників та невчасна їх заміна.
 • Використання агресивних миючих засобів та жорсткої води.
 • Корозії металу деталі. Така ситуація може статися через протікання води на втулку, внаслідок чого хрестовина може руйнуватися.
 • Бракований вал або використання неякісного мастила в сальнику.
 • Поломка хрестовини чи одного з її кінців. Як правило, це механічне пошкодження, яке може з’явитися через появу великого навантаження у пральній машині речами.

Як видно, причин поломок може бути дуже багато. Однак, якщо вже хрестовина пошкоджена, ремонту або відновленню вона не підлягає, її потрібно лише замінювати.

Діагностувати поломку такого комплектуючого можна за яскраво вираженими симптомами: появою сторонніх звуків, скрипів і шумів у роботі техніки. У деяких випадках навіть може виникнути протікання води. У разі виникнення таких перших «симптомів» варто відразу ж звернутися до професіоналів. Інакше якщо вчасно не діагностувати таку поломку і не усунути її, то можуть пошкодитися й інші важливі вузли машини.

Де купити хрестовину в Україні?

Як уже говорилося раніше, хрестовина не ремонтується і потребує своєчасної заміни.

Інтернет-магазин “Майстер Плюс” вже близько 15 років займається продажем запчастин для побутової техніки і тут є всі необхідні деталі для ремонту пральних машин.

Основні переваги компанії:

 • Швидке оформлення замовлення та доставка товарів у будь-яке місто країни.
 • Можливість вибрати зручний для себе спосіб оплати та спосіб доставки запчастини.
 • Всі товари оригінальної якості від перевірених постачальників та офіційних виробників.
 • Завжди актуальна наявність товарів на сайті магазину, а також їх характеристик та вартості.
 • Професійне обслуговування клієнтів на всіх рівнях здійснення покупки. Консультація щодо вибору деталей від грамотного фахівця.
 • Доступні ціни на комплектуючі, як для майстрів, так і для роздрібних клієнтів.

Купити хрестовину для пральної машини в інтернет-магазині “Майстер Плюс” дуже просто. Для цього Вам потрібно знати модель і серійний номер пральної машини, за якою менеджер магазину підбере для Вас потрібну запчастину.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.