Люди

Голові обласної організації ТСО України Петру Никитюку висловили недовіру. Він погрожує йти до суду (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно відбулася позачергова конференція Івано-Франківської обласної організації Товариства сприяння оборони (ТСО) України, де розглядалося питання про недовіру голові обласної організації Петру Никитюку. Його виніс на розгляд директор Калуської  автошколи ТСО України Зіновій Кузь.

«Те, що робить Никитюк, не піддається ніякій логіці, – сказав Зіновій Кузь. – 15 лютого він написав заяву на звільнення за власним бажанням. П’ятий пленум комітету обласної організації задовольнив її, а сьогодні він подає заяву про відкликання своєї заяви. Ми не можемо кожен день міняти рішення в угоду однієї людини, яка фактично втратила довіру серед людей як керівник».

За його словами, бездіяльність Никитюка призвела до того, що фактично цілий рік обласна організація була паралізована, жодної допомоги при проходженні акредитації навчальні заклади не отримали.

 «Петро Никитюк зневажливо ставиться до своїх підлеглих та приймає одноосібні рішення, – додав Петро Ткач, член комітету обласної організації ТСО. – Це, в першу чергу, вина бюро комітету, яке, не вникаючи у суть питань, дозволяло йому приймати рішення по будівництву, по відчуженню землі. З себе теж не знімаю вини, як члена бюро, за беззубість та слабохарактерність».

Натомість, Петро Никитюк назвав постанови пленумів заколотом та обізвав усіх присутніх ГКЧПістами.

«В разі, якщо ви відмовляєтеся розглядати мої заяви, я буду захищатися в суді, – заявив Никитюк. – Якщо суд визнає, що я не правий, я виконаю рішення суду, а доти буду виконувати обов’язки голови обласної організації ТСО України».

Після емоційного обговорення, делегати конференції винесли питання на голосування. 28 людей проголосували за відставку Никитюка. Двоє утримались. Проти ніхто не проголосував.

Нагадаємо, у лютому 2016 року депутат міськради Андріан Волгін впіймав невловимого голову Івано-Франківської ОО ТСО України Петра Никитюка, на території якого почалося незаконне будівництво. Між ними спалахнула суперечка. Никитюк викликав поліцію.

Пізніше атовці заявляли, що Никитюк відчуває себе настільки безкарним, що не пускає на робочі об’єкти навіть працівників держархбудінспекції. Йшлося про 11-поверхівку поблизу міського озера, а також про інший будинок поруч, де вже виритий котлован.

До темиГолова франківського ДТСААФ пояснив, звідки в нього BMW X5

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні