Люди

Голландські роверисти заїхали на Франківщину – транзитом до Китаю (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На турбазу «Білий Бізон», що на березі Дністра в селі Лука Городенківського району, недавно завітали незвичні гості. До креативних людей тут звикли, адже приймають цікавих до подорожей зі всіх куточків. А то прибула двомісним велосипедом із трирічною дівчинкою в причепі сім’я з Нідерландів. Кінцева мета подорожі – Пекін. Мама дівчинки – Анке – веде блог, ретельно фіксуючи свої спостереження.

Голландці повідомили, що вирушили в подорож зі свого міста Утрехт ще на початку травня, перетнули польсько-український кордон та насамперед побували у Львові. Далі зупинялися в Рогатині, Івано-Франківську. Добралися й до Городенки. Через Незвисько, до Луки – на турбазу «Білий Бізон». Після міських готелів і шуму – у простір, чисту природу. Спробували страв місцевої кухні, насолодилися Дністром.

Дорогою туристи зауважували зміни ландшафту та всілякі незвичні для них дрібниці: селян із кіньми на полях, хустки на головах у жінок, зав’язані вузликом на підборідді, охайні городи, великі особняки та убогі хатини.

Анке у своєму блозі згадує про щедрих на добре слово українців, які здивовано сприймали таку дивну велоконструкцію, але всюди зустрічали привітно.

«Я знайшов в Україні щось дивовижне», – пише Анке. – А ми далі в дорогу – через Чернівці, до Румунії й далі. Шлях до Пекіна неблизький”.

Write A Comment