Відео Люди

Генштаб показав карту та свідчення учасників битви за Дебальцеве (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Генеральний штаб Збройних сил України опублікував фрагмент документального фільму “Дебальцеве”, який покажуть у середу, 17 лютого, провідні українські телеканали. В ефірі провідних телеканалів України: UA:Перший — 19:30, ICTV – 20:20, 5 канал — 22:00, Канал 24 — 20:00.

У ці дні виповнюється рік виходу сил АТО з Дебальцівського плацдарму. Битва за Дебальцеве є однією з ключових подій у протистоянні України російській агресії. Вона мала значні як військові, так і політичні наслідки.

“Генеральний штаб уже публікував аналіз бойових дій на Дебальцівському плацдармі, — йдеться в повідомленні Генштабу. — Однак ми свідомі того, що підготовлений документ вийшов непростим для розуміння. З огляду на важливість боїв за Дебальцеве та суспільну увагу до цих подій, Генеральний штаб вперше підготував відеоінфографіку, присвячену битві.

В інфографіці висвітлено, як розгорталися події в районі Дебальцівського виступу в лютому 2015. Ми показуємо лише основні віхи битви за Дебальцеве, детальніший опис можна знайти у згаданому вище аналізі.

Стилістичний момент. У радянській традиції на картах противник зображався синім кольором, а своя сторона – червоним. Ми вирішили відійти від цієї практики та застосувати підхід, прийнятий у державах НАТО: ворог зображується червоним”.

Інфоргафіка увійшла до документального фільму «Дебальцеве».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.