Люди Світ

Гасимов програв суд у справі скандальної забудови біля міського озера у Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Львівський апеляційний адміністративний суд відмовив Гасимову і залишив у силі рішення суду першої інстанції про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, пише Курс.

ozero3[1]

29 вересня Львівський апеляційний адміністративний суд продовжив розгляд апеляційної скарги Ріяфета Гасимова на ухвалу Івано-Франківського окружного адміністративного суду від 10 червня у справі за позовом ГО «Поступовий гурт франківців» до Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області про скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт на території зеленої зони біля міського озера у Франківську. Третіми особами у справі виступали колишній підприємець, замовник будівництва Ріяфет Гасимов та забдовник ПП «Вамбуд».

Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду було зупинено дію реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт до моменту вирішення справи по суті. Зупинення дії реєстрації декларації забороняє забудовнику проводити будівельні роботи на території біля міського озера.

В судове засідання у Львові, де розглядалася апеляція Гасмова, з’явився тільки юрист ГО «Поступовий гурт франківців». Відповідач – Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області – повторно не забезпечив явку свого представника та не повідомив суд про причини такої неявки. Також не з’явився в судове засідання представник Гасимова.

Відтак Львівський апеляційний адміністративний суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги Гасимова.
Згідно позиції апеляційного суду, ухвала Івано-Франківського окружного адміністративного суду про забезпечення позову є обґрунтованою, прийнята правомірно та відповідно до норм чинного законодавства України, повідомив голова ГО “Поступовий гурт франківців” Сергій Адамович.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.