Люди Світ

Франківський урбан-фестиваль отримав грант на 5 тисяч доларів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Журі CANactions та регіонального фонду прямих інвестицій WNISEF обрало з-поміж 512 заявок 10 найкращих урбаністичних проектів, які отримають на реалізацію ідеї  до $5 000.

Конкурс малих грантів серед урбаністичних проектів від CANactions і Western NIS Enterprise Fund відбувся вже вдруге. Серед 10 переможців – франківський урбан-фестиваль “Сеанс міського сканування”. Координатор проекту – архітектор і дизайнер Анна Пашинська.

Основна мета урбан-фестивалю долучити громаду міста до обговорення і усвідомлення того, “що є урбаністика?” і “кому належить міський простір?”. Під час фестивалю планують провести серію лекцій та майстер-класів для широкого кола слухачів. Анна Пашинська сподівається, що після такого урбаністичного “лікнепу”  мало б з’явитися більше ініціатив з різними міськими проектами у Франківську.

photo145310603797208fbfe790762

До теми: Комікси змінюють місто. Урбаністи створили іронічний «Франек, добрий ранек»

За підсумками конкурсу малих грантів у 2016 році в Україні реалізували 7 урбаністичних проектів. Тоді за гроші гранту у Франківську реалізували “Франек, добрий ранек!”. Троє урбаністів — Олександр Шевченко, Дарина Подольцева та Ярослав Яковлєв. Вони створили книжку іронічних коміксів про наше місто «Франек, добрий ранек», кошти від продажу якої спрямували на архітектурну резиденцію Павільйон78 – міську майстерню публічного простору для Івано-Франківська.

До теми: Тераса, водні елементи, зелені зони: Архітектори розробили проект оновленого простору перед друкарнею у Франківську

CANactions — заснована в Києві в 2008 році освітня платформа, спрямована на популяризацію інноваційних концепцій і практики в архітектурі та урбаністиці.

До теми: Танці навколо друкарні. У центрі Франківська відкриють супермаркет, а перед ним облаштують громадський простір

Western NIS Enterprise Fund був заснований в 1994 році на кошти уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це перший в Україні і Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом $ 150 млн. За 12 років фонд інвестував $ 168 млн в 118 компаній.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.