Люди Фото

Франківський медуніверситет презентували в Індії (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Минулого тижня делегація Івано-Франківського національного медичного університету (ІФНМУ) побувала з робочим візитом в Індії. Представники відділу міжнародних зв’язків презентували виш з метою заохочення майбутніх абітурієнтів, пише прес-служба ІФНМУ. 

 Першим місцем зустрічі з потенційними майбутніми студентами була столиця – Делі, а далі ще кілька міст. Проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Кобець і начальник відділу міжнародних зв’язків Віталій Осадець презентували Івано-Франківськ, напрямки роботи ІФНМУ, досягнення та конкурентоздатність університету серед інших вишів країни.

«Головна мета нашої поїздки — заохотити абітурієнтів до здобуття медичної освіти саме в нас, — розповідає Сергій Кобець.  —  Ми презентували наше місто, а особливу увагу приділили  умовам вступу, розповіли про досягнення нашого університету. Також переглядали документи індійських громадян і відібрали найуспішніших випускників індійських шкіл. Вони  зацікавлені здобувати українську медичну освіту, їхні очі горять…»

До слова, наразі в ІФНМУ навчаються близько 500 індійців.  Викладачі вишу відзначають дисциплінованість індійських студентів та їхній належний рівень знання англійської.

Наприкінці п’ятиденної подорожі містами півночі Індії, наші візитери також зустрілися з представниками посольства та обговорили технічні моменти відкриття віз типу Д для навчання громадян Індії в Україні.

Цей візит  делегації ІФНМУ до Індії відбувся за сприяння відомої індійської рекрутингової компанії Euroashia Education Link. Надалі йдеться про взаємовигідне двостороннє партнерство в напрямку розвитку вищої медичної освіти в Україні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.