Люди

Франківський медунівер має нову премію – у галузі науки і техніки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Комітет з Державних премій України в галузі науки і техніки присудив Івано-Франківському медичному університету Державну премію у галузі науки і техніки України. Про це повідомив “Репортеру” ректор вишу Микола Рожко.

IMG_1610[1]

Таку нагороду мають два франківські виші – медуніверситет та університет нафти і газу. Також цьогоріч премію присудили наступним закладам: Медична академія Дніпропетровська, Полтавський технічний університет імені Кондратюка та Дніпропетровський гірничо-рудний університет.

“Це найвища відзнака наукової діяльності за комплекс робіт. Тепер чекаємо указу Президента, нас нагородять медалями, дипломами, грошовими нагородами, – говорить Микола Рожко. – Раніше премію вже отримував університет нафти і газу, ще у 1996 році, за лікувальний препарат-винахід “Уролесан”. Тепер завдяки нашому колективу Івано-Франківськ має ще одну премію”.

До теми

Державна премія України в галузі науки і техніки — щорічна державна нагорода України. На здобуття Державної премії можуть висуватися наукові роботи та підручники, опубліковані у завершеному вигляді не менше, ніж за рік до їх висунення, а також освоєні у виробництві роботи у галузі техніки, матеріалів, технологій.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні