Люди Світ Фото

Франківський художник Ярема Стецик показав свій «Ремонт Хреста» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 5 травня, у сімейній ресторації «Мулярових» відкрилася виставка картин Яреми Стецика під назвою «Ремонт Хреста».

DSC_2135

Це роботи останнього року – така собі колекція, яка зібрала 12 живописних полотен, мальованих з натури під враженнями гір.

DSC_2146

Колекція є продовженням серій нових малюнків про Карпати — колекцій «По Перкалабі», «Викинь телевізор – купи картину», «Афини», Відчуття раю», «Карпадон».

DSC_2126

Чого така назва виставки, Ярема Стецик пояснює, що це його особисті переживання.

«Зараз у мене такий період, що я не відмазуюсь від якихось складних справ, від напрягів, стараюся говорити з людьми, з якими складно спілкуватися, – каже Стецик. – Був у мене такий період і я бачу, що в цьому є сила. Коли ти взяв на себе якусь складну ситуацію, то потім ти з тої ситуації і стаєш сильнішим. Ремонт хреста, для мене щось таке, як час збирати каміння».

DSC_2140

Це шоста з відомих і презентованих у різні роки експозицій ( 2009, 2011, 2013, 2014, 2015) у різних міських середовищах – від мистецьких галерей до ресторацій.

DSC_2137

Подивитися та зацінити картини франківці та гості міста зможуть протягом травня.

Також Ярема Стецик поділився найближчими планами. Вже 14 травня у Франківську, в рамках фестивалю «Вгору серця» стартує традиційне «Вело-байкеро-пішо-пласто-ретро-авто-Благословення» до Ісуса Христа на завод Автоливмаш. Обіцяють цього року щось нове й цікаве.

DSC_2131

Ще художник поділився перебігом конкурсу «Для Бога я створю найкраще». Обіцяє повести новий етап до кінця цього року.

DSC_2125

«Цей конкурс треба робити. Мало нам сил, але треба їх набиратися. Люди дзвонять, що вже намалювали картини, вони готуються і для вже грубо кажучи для Бога вже створили. Наше завдання – це все зібрати та дати нове життя».

Цікаво, що вже півтори місяці частина картин «Для Бога я створю найкраще» мандрує Краматорськом.

DSC_2138 DSC_2153 DSC_2133 DSC_2124

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.