Люди Фото

Франківський драмтеатр обіцяє дивувати глядачів новими акторами й режисерами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 27 вересня, у фойє драматичного театру відбулася прес-конференція з нагоди відкриття 78-го театрального сезону. Для колективу театру робочий сезон розпочався ще у серпні з початком роботи над Neo-оперою “Гамлет”.
Новий сезон стартує 1 жовтня. Саме у цей день франківців запрошують долучитися до відзначення 120-річчя композитора Барнича і переглянути романтичну оперету “Шаріка”.
Театр вже викликав фурор на Всеукраїнському театральному фестивалі “Тернопільські театральні вечори” із виставою “Готель двох світів” та у Львові, на Міжнародному театральному фестивалі “Золотий лев” з виставою “Три сестри “.
Держипільський, драмтеатр, вистави, Франківськ
Далі у планах театру – чернівецькі “Золоті оплески Буковини”. Про це розповів директор та художній керівник театру Ростислав Держипільський. На цьому фестивалі буде представлена специфічна комедія “Слава героям”.
“У новому сезоні ми залучаємо нових акторів, але й не забуваємо про наших. Дуже тішить те, що наші актори беруть активну участь у зйомках в кіно, – каже Держипільський. – Приємно, що вони намагаються створити якісні українські кінострічки і працюють над цим”.
Афіша театру на жовтень – внизу публікації.
За його словами, актори з інших міст та театрів працюватимуть разом над якісним продуктом, який потішить око глядача. Держипільський каже, що цього сезону не дозволять глядачам нудьгувати і розслаблятися.
До співпраці запросили головного режисера “Дикого театру ” Максима Голенка та режисера Київського академічного театру драми та комедії Тамару Трунову.
“Наші постановники теж представлять нові роботи. Режисер Орест Пастух наразі завершує роботу над постановкою комедії “Як не стати порохом” у київському театрі “Золоті ворота” і повернеться у Франківськ, щоб втілити своє бачення “За двома зайцями” Старницького”, – додав директор театру.
До речі, остання постановка 77-го театрального сезону “Кар’єрні ігри” Гальсерана, яку створив Орест Пастух, зчинила резонанс у місті.
Крім цього, глядач зможе переглянути постановки творів Стефаника та Брехта (“Тригрошова опера”).
Також Держипільський поділився ще одною хорошою новиною – актриса та співачка Олеся Пасічняк отримала звання “Заслужений артист України”.
14466998_628975747263696_606116470_o
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: