Люди Світ

Франківський «Дім Сірка» шукає допомоги. Притулку із Загвіздя хочуть позбутися

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Дорогі друзі!!! На даний час склалася дуже сумна ситуація з притулком в с.Загвіздя! Місяць назад до нас приходила комісія на чолі з головою с.Загвіздя та земельників на рахунок нашого притулку, – пише на своїй сторінці у Facebook Наталія Когут, голова благодійної організації «Дім Сірка». – Склали протокол за порушення земельного законодавства на власника земельної ділянки. Він оплатив штраф, але як ми розуміємо йому поставили умови – або він нас позбувається або його затягають по судах!»

Таку невтішну новину повідомила Наталя надвечір 14 липня. Вона розповіла, що зараз власник землі, на якій знаходиться притулок, хоче продати її за 30 000 $. І тут з’являється проблема, адже таких коштів ні в неї, ні в її помічників немає.

Також Наталю бентежить і те, що є загроза від жителів села, яким не подобається притулок. Навіть, якщо вони якось знайдуть кошти на купівлю землі, люди можуть підпалити приміщення чи отруїти собак.

«Ми не можемо заїхати в Рибне, де в нас є вже договір з лісгоспом, оскільки місцеві налаштовані вкрай ворожо!»,- скаржиться жінка

Тому вона, поки що, бачить лише два варіанти виходу з цієї ситуації, і просить всіх небайдужих допомогти з вирішенням цієї ситуації:

«1 – найняти серйозну охорону та почати будівництво на Рибному. Знайти людей, які зможуть цю охорону проплатити на довгий період часу, – пише Наталя. –
2 вихід – це знайти землю, краще ферму та викупити її, знов таки знайти на це спонсорів!»

А ще жінка написала, що зараз потрібно зробити все можливе, щоб притулок продовжив своє існування, адже:

«Якщо ми не знайдемо виходу, ми змушені будемо ліквідуватися взагалі! Бо я не бачу сенсу далі щось робити, якщо нема притулку. Якщо таке станеться, то ви всі маєте зрозуміти, що собаки з вулиць більше до нас не попадуть, а будуть попадати одразу в холодильник на Максимовича!», – пише вона.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.