Люди Світ

Франківський «Беркут» поїхав на схід

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вчора, 5 серпня, бійці спецпідрозділу «Беркут» вирушили з Івано-Франківська на схід країни. Як розповідає один із керівників підрозділу, до цього він був в зоні АТО 45 боєвих діб.
berkut

Потім повернувся додому, тут вдалося доукомплектувати бійців необхідними речами, відтак цього разу вони вирушили з кращим оснащенням, медикаментами, зброєю, повідомляє Галицький кореспондент.

Деяку допомогу для спецпідрозділу змогли надати члени «Самооборони» Івано-Франківська. Зокрема, привезли ящики з провізією, засобами особистої гігієни, побутової хімії. Крім того, аптечки з медикаментами, джгути, кровоспинні засоби, які можна придбати лише за рецептами лікарів.

Як розповідає координатор Юрій «Тихий», вони запитали в бійців, що їм дійсно необхідно і відповідно до потреб, намагалися допомогти. Це стосується як елементарних речей та продуктів харчування, так і дороговартісних оптичних прицілів, біноклів, зброї.

Найближчим часом до відправлення на схід готуються ще кілька десятків бійців спецпідрозділу. На базі «Беркуту», де нині проходять інтенсивні тренування і посилена підготовка хлопців стоять фотографії загиблих. У траурних рамках, із чорними стрічками та прізвищами тих бійців підрозділу, які віддали свої життя за цілісність, незалежність, мир та спокій в країні…

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.