Люди

Франківський актор Сергій Романюк знявся у трилері “Загублене місто”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З 1 жовтня 2015 року у кінотеатральний прокат виходить український трилер «Загублене місто», пише Галичина.

sromaniuk4329[1]

Картина створена кіностудією художніх фільмів імені Довженка за підтримки Державного агентства з питань кіно. На момент зйомок, бюджет фільму складав 6 млн. грн.

Ключові ролі у фільмі Віталія Потруха виконали актор театру та кіно і радіоведучий Андрій Джеджула, акторка Ірина Новак та народний артист України Сергій Романюк з Івано-Франківська.

Фільм «Загублене місто» покажуть у 22 містах України: Києві, Одесі, Дніпропетровську, Харкові, Львові, Житомирі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Ужгороді, Тернополі, Запоріжжі, Каховці, Херсоні, Дніпродзержинську, Нікополі, Лубнах, Макарові, Хмельницькому, Чернігові, Вінниці та Черкасах.

Стрічка розповідає про паралельні світи. Результатом невдалого експерименту стала техногенна катастрофа, наслідки якої лишаються невивченими. У зоні відчуження з’являються лише мародери. Звичайні люди в цій місцевості дивним чином зникають.

Головні герої картини – мрійливий мародер, жінка, що втратила сім’ю та засуджений суспільством науковець –волею обставин опиняються у незвичайному місті з власними законами. Чи можна втекти від долі? Що робити, коли твій світ змінився назавжди?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.