Люди Світ

Франківський аеропорт скасував рейси до Стамбулу – комісія виявила тріщини і лущення бетонного покриття

Google+PinterestLinkedInTumblr

Авіакомпанія Turkish Airlines скасувала рейси Стамбул-Івано-Франківськ як мінімум на найближчих кілька днів через обмеження українського аеропорту, про які авіакомпанії повідомили в середу, йдеться на сайті avianews.com.

 літак, Turkish Airlines

У довідковій повітряних воріт пояснили, що це пов’язано з ремонтом смуги, який може тривати два місяці, інформує avianews.com. Як стало відомо виданню, аеропорт повідомив авіакомпанії, що комісія під час вивчення поверхонь аеродрому виявила тріщини і лущення бетонного покриття.

На підставі акта комісії аеродром може обслуговувати не більше 10 операцій на добу. При цьому загальна вага кожного повітряного судна не повинен перевищувати 50 тонн до завершення ремонту.

Такі обмеження унеможливлюють комерційне використання авіалайнерів типу Airbus A319, які літали на рейсах Turkish Airlines між Івано-Франківськом і Стамбулом, пояснило виданню інформоване джерело.

Нагадаємо, авіакомпанія відкрила щоденні рейси в Івано-Франківськ 30 березня. Раніше Turkish Airlines були змушені припинити польоти між Стамбулом і Дніпропетровськом через відмову українського аеропорту обслуговувати рейси. Міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав ситуацію, що склалася, комерційним конфліктом двох компаній і заявив, що підстави для втручання в нього Мінінфраструктури або Державіаслужби відсутні.

Аеропорт Дніпропетровська через “Дніпроавіа” контролюється компанією “Галтера”. Аеропорт Івано-Франківська перебуває в концесії у ТОВ “Скорзонера”. І “Галтера”. ЗМІ пов’язують”Скорзонеру” з бізнесменом Ігорем Коломойським, який також є співвласником авіакомпанії МАУ.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.